Hudební program

Hudební program je vytvářen podle pravidel nákupní psychologie a lze jej ušít na míru Vašim potřebám. Například ráno rychlejším tempem optimisticky naladí probouzející se personál. Po otevření prodejny se tempo zmírní a naladí zákazníky tak, aby se v klidu věnovali svým nákupům. Těsně před uzavřením prodejny pobídne rychlejším tempem loudající se zákazníky a po uzavření prodejny hraje opět pro zaměstnance.

Hudební program se skládá z několika hudebních kanálů zahraniční a české hudby rozdělených podle stylů, tempa a atmosféry a lze jej přizpůsobit Vašim specifickým potřebám a přáním. Průběžně provádíme lokální průzkumy nákupního chování obyvatelstva ve spojitosti s hudbou a instore reklamou, které nám dávají možnost neustále zkvalitňovat výběr hudební produkce. O přípravu hudby se pečlivě starají dramaturgové s mnohaletou zkušeností z klasického rozhlasového prostředí.

Standardní hudební formát se skládá z písní autorů a interpretů zastupovaných ochrannými společnostmi (OSA, Intergram, Oaza). Za jeho šíření je nutné těmto společnostem hradit poplatky za veřejnou produkci. Tyto poplatky jsme schopni vypořádat za Vás.

Další možností je využít některou z námi licencovaných služeb (tzv. Royalty Free Licence). Hudební program se pak skládá ze skladeb interpretů, kteří nejsou zastupováni těmito ochrannými společnostmi a tudíž odpadá povinnost platit poplatky za veřejnou produkci. V praxi tato varianta znamená ušetření až 70ti procent nákladů na provoz hudby ve Vašem obchodním prostoru.

Porovnání obou licencí najdete na našem produktovém webu: www.instantdj.cz

Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme vybrat hudební program na míru vašim potřebám i rozpočtu!